Znajdź na stronie

oraz Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych

zostały włączone

do Wieloprofilowego Zespołu Szkół w Tarnowskich Górach

przy ul. Henryka Sienkiewicza 6.

Tymczasowy numer

do sekretariatu

szkoły zaocznej: 32 769 09 37

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem Ochrony Danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Adresy skrzynek pocztowych PDF Drukuj Email

ADRESY SKRZYNEK POCZTOWYCH
DLA NASZYCH SŁUCHACZY

II AA                    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

II KKZ (EE.17)      Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

IV AA                   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

IV LOA                 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

IV LOB                 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

VI LOA                 Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zmiana konta bankowego Samorządu Słuchaczy PDF Drukuj Email

Od 1 grudnia 2014 r. nastąpiła  zmiana numeru konta.

Darowiznę na rzecz Samorządu Słuchaczy prosimy uiszczać
przelewem na konto o numerze:

48203000451110000003959460

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

Oddział Operacyjny
w Tarnowskich Górach